טכנולוגיה, מגמות אינטרנט, משחקים, מידע גדול

החלטות מקובלות בוואטסאפ? גלה את המצב הפעולה של ה-“חיבור” החדש שמפתחים שוחררו!

By daniele

מצב חילול של WhatsApp

מהי מצב חילול?

תוכנת WhatsApp היא הברירת המחדל של מיליוני אנשים ברחבי העולם. אם אתה לא משתמש ב-WhatsApp, אתה לא מחובר, אפילו אם אתה משתמש חופשי שמשתמש ב-Telegram או ב-Signal. לכן, היום אנחנו נתאר את האפשרות שלנו של הפעלת 2 אפליקציות WhatsApp באותו מכשיר עבור אלו שרוצים לנהל את שיחותיהם עם חברים, משפחה או עבודה בצורה שונה.

זהו מצב חילול – האפשרות שאתה יכול להשתמש בה כדי להסתיר שיחות מחברים או אנשים שלומדים. אך אל תתעלם מהשם, יש מספר סיבות להשתמש בשיטה זו היעילה.

איך משתמשים במצב חילול?

בתחילתו, התכונה אינה מיועדת לכך. במקום זאת, כלי זה נוצר כדי ליצור עותק של אפליקציית WhatsApp, שניתן לעשות עם אותו מספר טלפון. בנוסף, הלקוח יכול להפנות לכלי זה כדי לתכנן חגיגה מסתורית, לדוגמה.

המצב החילולי של WhatsApp מאפשר לך לצ’אט, לשלוח תמונות או להשתמש באפליקציה ללא שהחבר שלך יזהה. יש לשים לב שהמצב החילולי אינו תכונה שנוצרה על ידי האפליקציה המדוברת כדי לעזור לאנשים להסתיר את חבריהם.

המצב החילולי של WhatsApp מאפשר לך גם להסתיר שיחות פרטיות או מוסתרות, שמהווה דרך מאוד יעילה אם צריך לשמור על תוכנית מוסתרת, לדוגמה. אם אתה מהנדס אייפון, שים לב למה שפוגשת.

הפעלת מצב חילול

הפעל את מצב החילול של WhatsApp בטלפון שלך עבור אל תכונות מתקדמות של הטלפון. בדרך כלל נמצא באפשרויות הכלליות של הטלפון. זה עובד עבור iOS ו־Android. הפעל את אפשרות יישומים או שיחות כפולות. מצא את האפליקציה של WhatsApp והפעל אותה. עכשיו יש לך 2 חשבונות של אותה אפליקציה.

כעת אתה יכול להפעיל 2 חשבונות WhatsApp, עם שיחות שעונות על הצרכים שלך ושאינם. מצב החילול אינו זמין רק עבור WhatsApp, אלא גם עבור Telegram, Messenger ו־Facebook.

%d bloggers like this: