טכנולוגיה, מגמות אינטרנט, משחקים, מידע גדול

החלפת מידע סודי: לייסוף של סמסונג מחליף את הדברים!

By daniele

olds, italics, and underlines, to help emphasize important concepts, Include keywords and phrases related to the topic throughout the text.

פרטיות המחדלת של סמסונג נפרצה באמצעות ChatGPT?

ChatGPT הפך להיות הפחד של סמסונג. הפרפורמה המפוקחת על ידי חכמת האנושות המסוגלת הפכה להיות כוללת על ידי מספר ארגונים לטיפול בעבודות שלהם. אחד מהם היה סמסונג סמיסונדוקטור. שם ההנדסאים השתמשו בו כדי לתקן באגים בקוד המוצר שלהם מבלי להיות מודעים שהם מוצאים פרטיות.

פרטיות של סמסונג נפרצה

הלחיצה הראשונה התבררה של ההנדסאי שעבד על תוכנית מסד נתונים פנימי. העובד נמצא עם שגיאת קומפיילר וזה היה קל לו להדמיה ולהדביק את הקוד המקורי ב־ChatGPT כדי להבין את הפתרון.

ChatGPT

בפני הלחיצות, סמסונג יישם את הצעת המדינה החדשה להגבלת העלאות של 1024 בייטים לשאלות שהוגשו ב־ChatGPT. החברה תשתתף בחקירה ותעניק עונשים לפועלים אם נדרש.

סיכום

אמזון שלח כבר מודעות לעובדיו, שכאשר ורייזון וגם ג’י פי מורגן בחרו להשבית את השימוש מפחד שתקבל לחיצה. מצב של סמסונג הוא חשוב מאוד, שכן הפרטים הסודיים הצאו מאחת מהחלקות החשובות ביותר שלה. סמסונג
סמיסונדוקטור הוא הנציג של יצירת המעבדים, חיישני תמונה, זכרון ותשתיות האחסון. כל אלה משמשים גם למוצרי סמסונג וגם למוצרי צד שלישי.

בהתאם לדוח, סמסונג יחכה לתשובות לבחור מחדש. החברה מאפשרת לחלק מהעובדים שלה להשתמש ב־ChatGPT כדי להתעדכן בטכנולוגיה. אך יכולה לחסום אותו אם הלחיצות ממשיכות. חלקות כגון נייד, חווית משתמש ובית חכם אינם מורשים להשתמש בקבוצות עבודה שלהם.

%d bloggers like this: