טכנולוגיה, מגמות אינטרנט, משחקים, מידע גדול

ממי התחלואה הגלויה בצרפת למנהיגה גלובאלית

ממי התחלואה הגלויה בצרפת למנהיגה גלובאלית

By paolo

הוקם בצרפת בשנת 2005, החברה שלנו הייתה כווייתון מהפכני לאפשר לכל אחד ליצור, לגלות ולשתף וידאו באינטרנט בחינם. במשך השנים, עבדנו בהתמדה כדי לממש את החזון הזה על ידי פיתוח פלטפורמת וידאו אול-בוואן המספקת אפשרויות מתקדמות ליצירת, אירוח, הפצה וניתוח של וידאו באינטרנט.

הפלטפורמה שלנו מציעה כיום שירותים ב-25 שפות למעלה מ-180 מדינות, משרתת למעלה מ-400 מיליון משתמשים ברחבי העולם. עם מעל 3,000 לקוחות מרוצים וסניפים בצרפת, ארצות הברית וסינגפור, צוות המומחים שלנו בתחום הוידאו מחויב לתמוך בלקוחות ברחבי העולם.

הצעה מותאמת לעסקים

המומחים שלנו התאימו את טכנולוגיית הווידאו שפיתחנו למעלה משנים לציבור הרחב כדי ליצור הצעה מיוחדת לחברות. Dailymotion מציעה לקבוצות גדולות, לחברות בתי עסק, לעמותות ולארגונים אמצעי לארח ולספק את הווידאו שלהם, לשדר אותו בכל הערוצים ולנתח את ביצועיו כדי לפתח את אסטרטגיית השיווק שלהם.

נהנים מערך וידאו לבן-תווי לספקים

מגרסת ה- Dailymotion Video Player הבאה עם פתרון לבן-תווי, המעצימה לעסקים להתאים את המראה והפונקציות שלו באופן מלא בהתאם למיתוג שלהם. זה כולל שילוב לוגואים, התאמת צבעים ושליטה בהתנהגות הפלייר, כמו ניגון אוטומטי, גיאולוקציה, זכויות גישה ועוד. הפתרון לבן-תווי מבטיח שמיזוג המותג שלך יהיה חלק אחיד מהזהות שלך, מחזק את הנוכחות המקוונת שלך.

תכונות מעוררות התעניינות לשמירה על לקוחות

ה- Dailymotion Video Player מציע סדרה של תכונות שמגבירות את ההתעניינות, כמו רשימות השמעה, תוכן מומלץ והתנהגות הניגון שניתן להתאים אישית כדי לשובב את הצופים שלך. באמצעות הצעות תוכן אישיות וחוויות הניגון, ה- Dailymotion Video Player מגרה לצופים להישאר בפלטפורמה שלך, להתנהג עם יותר תוכן ובעצם להגביר את השמירה על הקהל.

אפשרויות מונטיזציה גמישות

בחרו בין מגרסת נגן הווידאו ללא פרסומות ובין מגרסת נגן הווידאו המופעלת עם פרסומות כדי להתאים את חוויית הצופים שלך בהתבסס על מטרות העסק שלך. הגרסה המופעלת עם פרסומות מאפשרת לכם לבצע אמצעים לחיסכון בהוצאות, בעוד הנגן ללא פרסומות מבטיח חוויית צפייה חלקה וללא הפרעות. הגמישות הזו מאפשרת לך לספק תוכן מצוין ולקדם קהל מסור תוך הקפדה על היציבה המושלמת בין יצירת הרווחים והשביעות רצונם של המשתמשים.

תמיכה מקצועית

טכנולוגיית זרמת הווידאו החיה של Dailymotion מאפשרת שידורים חלקים והתאמה אישית עם לטנציה נמוכה במיוחד. הפלטפורמה מאפשרת גם המרת אירועים חיים לתוך תוכן בקשר לבקשות שניגון אישיות כמו DVR ותמיכה נוספת בזרמים. הפלטפורמה מציעה גם ניתוחי שידור חי ושילוב ללא מאמץ עם תכנות ממשקי API, עם תמיכה מוקדית זמינה 24/7 להבטחת חוויית צפייה חלקה ויציבה בטוחה.

%d bloggers like this: