טכנולוגיה, מגמות אינטרנט, משחקים, מידע גדול

“Wonka”: כל מה שאנחנו יודעים עד כה על סרט הסוכריה הבא של השוקולטיר

“Wonka”: כל מה שאנחנו יודעים עד כה על סרט הסוכריה הבא של השוקולטיר

By paolo

“צ’ארלי ומפעל השוקולד,” רומן ילדים אהוב שנכתב על ידי רואלד דאל בשנת 1964, הכיר לנו את עולם המקסים של וילי וונקה. הסיפור מתעקש אחר צ’ארלי באקט וסבו כשהם מתכוונים לביקור במפעל השוקולד המדהים של וונקה.

ההצלחה הגדולה של הרומן גרמה ליצירת מספר אדפטציות קולנועיות. הראשון, “ווילי וונקה ומפעל השוקולד,” היה כולל את הגאוני המדהים ג’ין ויילדר בתפקיד האייקון, והסרט השני, “צ’ארלי ומפעל השוקולד,” הציג את ג’וני דפ בתופעה המוזרה והנפלאה.

היום, אנו ממתינים בקור להודעה על סרט חי נוסף שמבוסס על ספר הילדים הנצחי של רואלד דאל. בכותרת “Wonka,” סרט הפריקול הבא מבית Warner Bros. Pictures, הובטח לחקור את המקורות של השוקולטיר האגדי לפני שהפך לדמות האניגמטית שאנחנו אוהבים.

מתי ישוחרר Wonka?

הוקבע במקור להיות יצא לאור ב-17 במרץ 2023, אך סרט המצופה הועבר למועד חדש עקב האתגרים שגרם המגיפה של COVID-19, השפיעו גם על הפקה וגם על החזרת הקהל לקולנועות. המועד החדש להוצאת לאור של Wonka הוא 15 בדצמבר 2023.

האם יש לסרט טריילר?

כיוון שבפועל אין טריילר רשמי זמין עבור הסרט. אך הוצגו תצפיות בלעדיות ב- CinemaCon 2023. הקהל המסופר של פאנל Warner Bros. Discovery נחתם עם ספירה על מה שהסרט מכיל.

Wonka יישמש כסיפור המקור, המתחיל לפשט את הסיפור על איך ווילי פגש את האומפה לומפה ובירך את המלחמה שלו כדי להפוך לשוקולטייר הגדול ביותר בעולם. בסצינה מרתקת, וונקה מצהיר בביטחון להיוג גרנט המרהיב, המציג תפקיד של אומפה לומפה.

האם יהיה אפשרות לראות את Wonka בשידור חי?

בשנת 2020, Warner Bros. ביצעו מהלך אומץ והוציאו את כל קו הסרטים שלהם במקביל בתיאטרון וב- HBO Max. אולם, בשנת 2021, הסטודיו עברו לתחום של 45 יום לזמן הקרנה, כאשר הסרטים הוצגו בבלעדיות בקולנוע תוך חודש וחצי לפני שהם הפכו זמינים לצפייה ב-HBO Max.

החזרה לדגמה המסורתית בשלב מעט החלה ב-2022, ורוב הסרטים ייקחו לפחות שלושה חודשים עד שיהפכו זמינים לצפייה ב-HBO Max. לכן, ניתן להניח ש-Wonka לא יהיה זמין לצפייה בשידור חי עד אביב 2024.

מה העלילה של הסרט?

על מנת לשמור על הפרטים סודיים של עלילת Wonka, אין הרבה מידע זמין בנושא. הסרט יכיל סיפור מקדיש, המספר על מקורותיו של ווילי וונקה והמסע שלו להפוך לשוקולטייר מפורסם בכל העולם. לצערנו, ללא טריילר תיאטראות, יש מעט מידע זמין בשלב זה.

מי משחק את ווילי וונקה?

תפקידו הנחשק של ווילי וונקה יופיע בהופעה של טימות’ה שלמה. שלמה יש לו שנה גדולה, בה כיהן בסרטים מצטיינים. לכאורה, Warner Bros. חשבו גם על טום הולנד לתפקיד של וונקה, אך בסופו של דבר הם החליטו על שלמה.

מי השחקנים המשניים?

שכיבושו של טימות’ה שלמה ב-Wonka יצטרפו לו קיגן-מיכאל קיי, טום דיוויס, סימון פארנבי, קובנה הולדברוק-סמית’, מתיו ביינטון, ג’ים קרטר, סאלי הוקינס, אוליביה קולמן, רואן אטקינסון ופיטר קפלאן. יוניר סוטו יחתוך קרן כמוססת, חכמת הקורנית של דמותו של וונקה, אומפה לומפה.

מי האנשים הקריאטיביים מאחורי הפרויקט?

הסרט מוביל על ידי הבמאי פול קינג, הידוע בעבודתו על סרטי “פדינגטון”. המפיקים הם דיוויד היימן, הידוע במעורבותו בסדרת “הארי פוטר”, ולוק קלי. מייקל סיגל, שעבד על האדפטציה הקודמת “צ’ארלי ומפעל השוקולד”, ואלכסנדרה דרבישר.

האם הסרט קשור לגרסאות הקודמות של ווילי וונקה?

לא, “Wonka” הוא התחלת סדרה חדשה שקיימת באופן עצמאי מתוך הופעות הבמאים של ג’ין ווילדר וג’וני דפ. במרוב כיווני השחקן טימות’ה שלמה עשוי לקבל השראה מן הסרטים הקודמים, הסרט עצמו יציג ייחודיות ויצירתיות משלו.

האם Wonka הוא מחזמר קולנועי?

בהחלט! נקבע כי “Wonka” יהיה מחזמר קולנועי. בראיון עם טימות’ה שלמה ל-TIME, נדבך הגילוי הוא נושא השירים ב-Abbey Road. בנוסף, סרטון ממקום הצילומים הציג תמונה קטנה של שפע שירים שבסרט. השחקן חשף שהסרט כולל בסך הכול שבעה מספרים מוזיקליים.

ההיסטוריה של ווילי וונקה

ווילי וונקה הוא גאון מוזר ודמיוני. בתחילה התוכן ברומן “צ’ארלי ומפעל השוקולד” של רואלד דאל בשנת 1964 ובספר המשכיו, “צ’ארלי ומעלית הזכוכית הגדולה”, הדמות פשטה את דמיונם של הקוראים עם המפעל השוקולדי הפנטסטי שלו. הטבע האניגמטי של וונקה והחשיבה הבלתי קונבנציונלית שלו הפכו לסמלים בראשות סוכריות. בתוך הסיפור, וונקה מחפש יורש ראוי להחליף אותו על מנת להמשיך להוביל את האימפריה המרהיבה של השוקולד שלו.

בהתאמות ספרותיות לקולנוע, הדמות הופכת לחיים על ידי ג’ין ווילדר בתפקידו בסרט “Willy Wonka and the Chocolate Factory” משנת 1971. ג’וני דפ משחק בפעם השנייה בגרסה משנת 2005, “Charlie and the Chocolate Factory”.

אף שהמון נפילות בדמותו של וונקה ידועות, עברוו היה סבוכה רבה עדיין מטמיעה במסתוריות. זה בדיוק מה שסרט “Wonka” לשנת 2023 מתמקד לספק, עוסק באופן מעמיק באופן שבו ווילי וונקה התחיל את המסע שלו, פגש את אומפה לומפה ופיתח את התשוקה שלו ליצירת סוכריות.

%d bloggers like this: